Browary Warszawskie na Dzień Matki

Browary Warszawskie na Dzień Matki

26 maja Browary Warszawskie zapraszają na plenerowy koncert fortepianowy, który dedykowany jest wszystkim mamom. Występ pianisty Kuby Matuszczyka rozpocznie cykl wydarzeń muzycznych Klasyka w Browarach, które odbędą się w lipcu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zielony Ogród Centralny w Browarach Warszawskich, przy ul. Grzybowskiej 58, 26 maja o godzinie 16:00 zamieni się w scenę muzyczną, na której zagra Kuba Matuszczyk, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina z klasy prof. Elżbiety Tarnawskiej i laureat wielu międzynarodowych konkursów. Artysta jest solistą w orkiestrze Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, związany jest także z warszawskimi teatrami. W 2023 roku wydał album wraz z saksofonistą jazzowym Marcinem Kajperem. Swoim recitalem Browarach Warszawskich zainauguruje cykl koncertów muzyki klasycznej Klasyka w Browarach. Wykona utwory m.in. Chopina, Debussy?ego, Gershwina, Rachmaninova i Glassa.

- Siłą muzyki klasycznej jest jej uniwersalność i ponadczasowość. Wciąż porusza i zachwyca, dlatego warto ją poznawać. Browary Warszawskie to miejsce otwarte na sztukę i kulturę, które docenia i promuje różnorodność. Cykl muzyczny Klasyka w Browarach, który rozpoczniemy wyjątkowym koncertem z okazji Dnia Matki. Serdecznie zapraszamy do naszego ogrodu na chwilę muzycznego ukojenia i relaksu na leżakach wśród drzew - mówi Milena Nawrat, Marketing Manager w Echo Investment.

Koncerty Klasyka w Browarach będą odbywać się w sobotnie lipcowe popołudnia.

Więcej informacji na www.browarywarszawskie.com.pl oraz w kanałach social media (Fb: Browary Warszawskie, Ig: browarywarszawskie).