HOST 2024 - nowa data

HOST 2024 - nowa data

Termin wydarzenia HOST - Konferencja Konkurs Targi został przesunięty na 26-27 listopada 2024 roku. Jak podkreśla organizator, nowa data umożliwi udział większej liczbie osób i firm z branży HoReCa.

HOST Konferencja Konkurs Targi to impreza branżowa, która gromadzi ekspertów, przedstawicieli firm oraz pasjonatów hotelarstwa. Podczas wydarzenia nie zabraknie licznych paneli dyskusyjnych, warsztatów oraz konkursów, które, zdaniem pomysłodawców, pozwolą uczestnikom na zdobycie wiedzy, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Nowa data konferencji w opinii organizatorów nie tylko pozwoli na lepsze przygotowanie się do udziału w wydarzeniu, ale także zapewni uczestnikom komfortowe warunki logistyczne. Wkrótce na stronie internetowej wydarzenia zostanie opublikowany zaktualizowany program. Jednocześnie niedługo pojawi się możliwość zakupu biletów na nowy termin wydarzenia.

Jak wskazują pomysłodawcy HOST Konferencja Konkurs Targi, zmiana terminu konferencji pozwoli na jeszcze lepsze przygotowanie merytoryczne oraz organizacyjne, co przełoży się na wysoki poziom satysfakcji wszystkich uczestników.

Kontakt z organizatorami możliwy poprzez adres mailowy: host@cukrowniaznin.pl

Fot: Cukrownia Żnin