Kolacja walentynkowa w restauracji Focaccia

Kolacja walentynkowa w restauracji Focaccia

Zbliżają się walentynki, a Hotel Bellotto zaprasza na niezapomniany wieczór pełen romantyzmu w restauracji Focaccia. W tym wyjątkowym dniu, szef kuchni - Norbert Szymul poda wykwintne dania, które rozbudzą zmysły i stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Warszawa staje się magicznym miejscem dla zakochanych, oferując niezliczone możliwości na spędzenie niezapomnianych walentynek. Hotel Bellotto to idealne miejsce dla tych, którzy pragną uczcić miłość w wyjątkowy sposób. Romantyczny wieczór w restauracji Focaccia pobudzi zmysły i dostarczy wyjątkowych doznań kulinarnych.

Z tej okazji na zakochanych będzie czekać specjalnie przygotowane menu, m.in. carpaccio z ośmiornicy z kaparami, gremolatą i żelem z pomarańczy, tortellini cielęce w sosie truflowym czy ravioli z owocami morza w sosie winnym z chilli. Każde danie w walentynkowym menu zawierać będzie subtelne nuty afrodyzjaków, które pobudzą zmysły. Afrodyzjaki, znane od wieków ze swoich pobudzających właściwości, mają za zadanie wzmacniać romantyczną atmosferę i intensyfikować doznania kulinarne.

- Chcemy, aby nasze dania nie tylko smakowały wyjątkowo, ale także były piękne dla oczu. Z okazji Walentynek przygotowaliśmy menu, które łączy elegancję z romantyzmem, tworząc idealną przestrzeń dla miłośników dobrej kuchni - podkreśla Norbert Szymul, szef kuchni restauracji Focaccia.

Po niezapomnianej kolacji, najlepiej sprawdzi się romantyczny spacer po urokliwej Starówce, gdzie zabytkowe kamienice i malownicze uliczki tworzą magiczną atmosferę. Spacer pod gwiazdami doskonale uzupełni romantyczny nastrój walentynek.

Aby zakończyć wieczór w słodkim stylu, warto odwiedzić malowniczą cukiernię Miodowa, która specjalnie z okazji walentynek przygotowała monoporcje w kształcie serca - wykwintny mus o smaku pistacjowym z galaretką truskawkową. Poczujcie słodki smak miłości w każdym kęsie!

Hotel Bellotto, restauracja Focaccia, spacer po Starówce i słodkie zakończenie w cukierni Miodowa to kompleksowa propozycja na spędzenie walentynek w niezwykły sposób. Uwolnijcie miłość w sercu miasta!

Informacje dotyczące rezerwacji:

Telefon: +48 22 829 69 69

Email: restauracja@focaccia.pl