Kolejna kawiarnia The White Bear Coffee w Warszawie

Kolejna kawiarnia The White Bear Coffee w Warszawie

To już druga kawiarnia białostockiej sieci franczyzowej w stolicy Polski. Od 4 kwietnia 2024 roku kawy od Miśka można spróbować w the White Bear Coffee przy ulicy Kasprzaka 29 w Warszawie.

Poza przelewami, w nowo otwartej kawiarni the White Bear Coffee dostaniemy także klasyczne kawy na bazie espresso, herbatę, smoothies, lemoniady, cascarę, świeżo wyciskane soki, lody o naturalnym składzie czy kombuchę. Do tego Miśki serwują kanapki, desery śniadaniowe i słodkości, również w wersji vege. 

Warszawska kawiarnia jest 16 punktem sieci. Koncept zyskał popularność wśród przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą.

- Od zadowolonego gościa kawiarni w Giżycku do właściciela własnego lokalu w Warszawie - tak zaczęła się moja droga biznesowa z franczyzą the White Bear Coffee. W pierwszej kolejności moją uwagę zwrócili zawsze uśmiechnięci, życzliwi bariści, później wyśmienita kawa oraz intrygujący wystrój. W tej marce najważniejsi są jednak ludzie, którzy tworzą ten niepowtarzalny klimat - tłumaczy Sławek Siezieniewski, właściciel warszawskiego Miśka.  

Łukasz Kaliciński, współwłaściciel sieci dodaje natomiast:

- Skupiliśmy się na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, co naszym zdaniem jest kluczowe dla budowania lojalności wśród klientów - gości kawiarni. Doceniają oni dbałość o detale, od wyboru lokalizacji, przez projekt wnętrza, po szkolenie personelu. Liczymy, że kolejny lokal pod szyldem Miśka, podobnie jak pierwszy, szybko stanie się ważnym punktem na kawowej mapie stolicy - przekonuje.