Lady Amarena 2024

Lady Amarena 2024

Rozpoczęła się 7. edycja międzynarodowego konkursu dla barmanek Lady Amarena. Zwyciężczyni polskiej części będzie reprezentować nasz kraj we Włoszech. Do 14 kwietnia polskie barmanki mogą zgłosić swój udział i stanąć w szranki z najlepszymi.

Kto jest mistrzynią miksologii znad Wisły? Na to pytanie poznamy odpowiedź już w maju, podczas finału polskiej edycji konkursu Lady Amarena. Finalistka - oprócz korony i nagrody finansowej - będzie reprezentowała Polskę na międzynarodowej arenie. To w Bolonii - siedzibie marki Fabbri - odbędzie się ostateczna rozgrywka pomiędzy najlepszymi barmankami z całej Europy.

Konkurs dedykowany jest wyłącznie profesjonalnym barmankom. Najważniejszym celem projektu jest podkreślenie udziału kobiet w rozwijaniu kultury koktajlowej. To również możliwość zaprezentowania umiejętności i kreatywności na arenie międzynarodowej.

Jak wziąć udział w konkursie?

Po stworzeniu autorskiego koktajlu, zawierającego min. 1 produkt Fabbri, należy dodać jego zdjęcia i recepturę na stronę https://poland.ladyamarena.it/en do 14 kwietnia 2024 r. To również tam internauci mogą głosować na najciekawszego drinka, co pomoże jurorom w preselekcji finalistek. 10 barmanek z najlepszymi rozwiązaniami zostanie zaproszona na finał Lady Amarena Poland (do 10.05.2024), gdzie zostanie wyłoniona zwyciężczyni.

Kluczowe daty i informacje konkursu Lady Amarena Poland:

  • Dla kogo: profesjonalnych barmanek.
  • Co zgłosić: autorski koktajl (alkoholowy lub bezalkoholowy), zawierający max. 5 składników, w tym min. 1 musi być produktem Fabbri. Wykluczone jest użycie syropów homemade.
  • Zgłoszenia: do 14.04.2024 https://poland.ladyamarena.it/en
  • Ogłoszenie 10 finalistek: od 27.04.2024 r.
  • Finał polskiej edycji: do 10.05.2024 r.
  • Nagrody: zajęcie I miejsca - 3333 zł, zajęcie II miejsca - 2222 zł, zajęcie III miejsca - 1111 zł. Podane kwoty są wartościami brutto.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: https://poland.ladyamarena.it/en