Mistrzostwa Polski 2024 Oriental Fusion

14 maja 2024 roku w hotelu Lemon Resort SPA w Gródku nad Dunajcem odbyły się III Mistrzostwa Polski w kategorii klasyk. Znamy wyniki!

Czternastu finalistów zmierzyło się ze sobą, walcząc o tytuł Mistrza Polski 2024 i możliwość lotu na Maderę, gdzie pod koniec roku zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj na tegorocznych mistrzostwach świata.

Po teście wiedzy i blind teście zawodnicy stworzyli własne kompozycje koktajlowe. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był ?Oriental Fusion?. Jak wskazują organizatorzy, wszystkie propozycje uczestników były dopracowane i oryginalne. Niektóre były ostre, orientalne, lecz znalazły się również takie, nawiązujące do kultury góralskiej.