Najlepsza Restauracja 2024

Najlepsza Restauracja 2024

W tegorocznej edycji plebiscytu wzięło udział blisko 600 restauracji z 15 regionów Polski, spośród których konsumenci wyłonili 23 laureatów. Kto zdobył najwięcej głosów?

Głosami konsumentów, najlepsze okazały się: Restauracja & Karczma Staropolska z regionu małopolskiego Restauracja Da Vinci z regionu świętokrzyskiego oraz Restauracja Akcent z regionu pomorskiego.

To piąta odsłona plebiscytu będącego częścią programu Polskich Skarbów Kulinarnych, organizowanego przez sieć hurtowni MAKRO Polska. W zakończonej niedawno edycji udział wzięło blisko 600 restauracji z 15 regionów. Konsumenci, biorąc pod uwagę smak dania, obsługę oraz atmosferę na stronie programu poprzez kliknięcie symbolu korony mogli oddać swój głos. Restauracje, które otrzymały największą liczbę koron, zdobyły tytuł Najlepszej Restauracji 2024 programu Polskie Skarby Kulinarne i zostaną zaprezentowane w wyjątkowym albumie, wydanym przez sieć hurtowni MAKRO Polska.

Pełna lista laureatów znajduje się na stronie www.polskieskarby.pl.

O programie Polskie Skarby Kulinarne

Początki programu Polskie Skarby Kulinarne sięgają 2018 roku. Inicjatywa wywodzi się z prowadzonego przez MAKRO Polska projektu Kulinarne Zjednoczenie Polski, którego zwieńczeniem była książka kucharska ?Sto receptur na sto lat niepodległości?. Polskie Skarby Kulinarne to przede wszystkim program edukacyjny, którego celem jest zwiększanie świadomości Polaków w temacie kulinarnej tradycji naszego kraju. Poprzez program MAKRO Polska chce przede wszystkim pokazać i uświadomić konsumentom, jak wyjątkowa i bogata w różnorodne smaki i przepisy jest rodzima kuchnia polska. W ramach programu organizowany jest plebiscyt konsumencki ?Najlepsza Restauracja.? Lokale, które otrzymały największą liczbę koron, zdobyły tytuł Najlepszej Restauracji programu Polskie Skarby Kulinarne i zostaną zaprezentowane w wyjątkowym albumie, wydanym przez MAKRO Polska.