Nowy lokal w Browarach Warszawskich

Nowy lokal w Browarach Warszawskich

Veselka to nowy craft bar, który otworzył się przy ul. Krochmalnej 61. Koncept gastronomiczno-rozrywkowy uzupełni ofertę gastronomiczną Browarów Warszawskich. To już drugi lokal Veselka, pierwszy powstał w Odessie, w Ukrainie.

Lokal powitał pierwszych gości 11 maja podczas święta z okazji otwarcia ogródków w Browarach Warszawskich.

- Veselka to nowa propozycja dla odwiedzających Browary Warszawskie. To niezwykły bar z ofertą wybornych przekąsek. Wyjątkowy nastrój zawdzięcza artystycznej dekoracji świetlnej - mówi Monika Dzięcielak, dyrektor operacyjna Veselki.

Jak podkreślają inwestorzy, klimat miejsca tworzy jego wystrój. Oświetlenie zostało wykonane z blisko dwóch tysięcy butelek przeznaczonych do transportu produktów. Gra świateł przenikających przez szkło podkreśla designerską przestrzeń, która nawiązuje do industrialnego charakteru Browarów Warszawskich.

Craft Bar Veselka dopełni bogatą ofertę konceptów food and beverage, które tworzą Browary Warszawskie. Obecnie znajduje się tu blisko 40 konceptów: kawiarni, cukierni, restauracji, w tym Food Hall Browary z punktami restauracyjnymi i barami.

Aktualną propozycję gastronomiczno-rozrywkową oraz program bezpłatnych plenerowych wydarzeń, które odbywają się w Browarach Warszawskich przez całą wiosnę można znaleźć na www.browarywarszawskie.com.pl oraz w social mediach (Fb: Browary Warszawskie, Ig: browarywarszawskie).