Ogrody Ulricha zapraszają na brunch

Ogrody Ulricha zapraszają na brunch

Pyszna pobudka na weekendowe poranki już czeka na gości Ogrodów Ulricha. W nowej, brunchowej ofercie śniadaniowe przysmaki zaproponują Il Panificio, Ragazzi, Botanic Bar oraz Dim Sum Para Para Sushi Bar. Co weekend goście mogą całą rodziną próbować oferty różnorodnych kuchni w formie bufetu "jesz ile chcesz".

Weekendowe poranki staną się jeszcze przyjemniejsze w otoczeniu zieleni szklarni, przytulnych wnętrz i sąsiedzkiego ciepła. Ogrody Ulricha na co dzień wychodzą naprzeciw kulinarnym potrzebom, z szeroką ofertą kuchni z całego świata i napojów. Teraz szklarnie czekają na gości już od rana, ze specjalnym, śniadaniowym menu.

W każdą sobotę i niedzielę marca, w godzinach 10:00-14:00, odwiedzający Ogrody Ulricha mogą skorzystać z śniadaniowej propozycji - weekendowego brunchu w formie bufetu "jesz ile chcesz". Po dokonaniu opłaty w wysokości 59 zł można dowolnie korzystać ze szwedzkiego stołu śniadaniowych potraw i przekąsek, serwowanych przez najemców Ogrodów Ulricha. Ponadto, młodsi goście - dzieci do 12 lat, ponoszą koszt 29 zł, natomiast dzieci do lat 6 jedzą za darmo.

Brunchowe menu przedstawią rzemieślnicza piekarnia i cukiernia Il Panificio, Ragazzi, z ofertą zachwycającej włoskiej kuchni opartej na sezonowych, lokalnie sprowadzanych produktach, oraz Dim Sum Para Para Sushi Bar ze smakami z dalekiej Azji. W cenę brunchu wliczone są również kawa i herbata, natomiast listę napoi urozmaicą świeże soki i aromatyczne napary z Botanic Bar.

Brunch w Ogrodach Ulricha jest serwowany w każdy weekend marca, od godziny 10:00, w lokalizacji przy cukierni IL Panificio.

Regulamin oferty oraz informacje na temat kolejnych wydarzeń w Ogrodach Ulricha są dostępna na: https://www.wolapark.pl/pl/wydarzenia/.