Pierwszy Top Chef - Martin Gimenez Castro - Ambasadorem GASTROTARGÓW SMAKKi!

Pierwszy Top Chef - Martin Gimenez Castro - Ambasadorem GASTROTARGÓW SMAKKi!

Martin Gimenez Castro, znakomity Szef Kuchni, właściciel dwóch topowych warszawskich konceptów gastronomicznych został Ambasadorem kolejnej edycji GASTROTARGÓW SMAKKi! 

Martin stał się ekspertem w dziedzinie ryb i owoców morza oraz współczesnych technik gotowania. W Polsce, gdzie mieszka od 16 lat, powszechnie jest znany jako jeden z najlepszych i najbardziej kreatywnych twórców kulinarnych.

Pasja do owoców morza zainspirowała Martina do stworzenia Ceviche Bar, popularnego miejsca dla smakoszy i miłośników ryb, które szybko stało się obowiązkowym miejscem dla wszystkich odwiedzających Warszawę. Natomiast w swojej drugiej restauracji Tuna by Martin Gimenez Castro, Martin pokazuje nieograniczony potencjał wód słodkich i słonych poprzez gotowanie w stylu freestyle.

Na SMAKKach będzie możliwość posłuchania Top Chef Martina podczas dwóch konferencji, w trakcie których uczestnicy porozmawiają między innymi o roli kobiet w branży HoReCa oraz o doświadczeniach Martina Gimeneza Castro jako szefa kuchni i inwestora posiadającego dwie restauracje. Zorganizowany zostanie również wyjątkowy pokaz kulinarny, w ramach którego Martin zaserwuje dania na bazie najlepszych ryb, z których wydobędzie świeżość i niepowtarzalny smak oraz zaprezentuje zupełnie nowe spojrzenie na tego typu kuchnię. Jego obecność gwarantuje wszystkim uczestnikom wydarzenia niezwykłą kulinarną podróż!