Powstaje 5-gwiazdkowy hotel u stóp Karkonoszy

Powstaje 5-gwiazdkowy hotel u stóp Karkonoszy

W Staniszowie, u stóp Karkonoszy, powstaje kompleks hotelowo-wypoczynkowy ze SPA, restauracjami i wodami termalnymi Termy Karkonosze Resort & Spa. 

W ramach działalności luksusowego obiektu Termy Karkonosze Resort & Spa, działać będzie 5-gwiazdkowy hotel z ekskluzywnymi restauracjami, kompleksem SPA & wellness.

Jak zapewniają inwestorzy, obiekt będzie dysponował także przestronnymi apartamentami zarówno dla rodzin, jak i dla osób poszukujących intymności i spokoju w strefie kameralnej.

Termy Karkonosze Resort & Spa to kompleks o powierzchni ponad sześciu hektarów z 265 pokojami hotelowymi i apartamentami w trzech strefach - hotelowo-rekreacyjnej, rodzinnej i kameralnej. Motywem łączącym projektowane przestrzenie i funkcje jest woda, pojawiająca się pod różnymi postaciami w różnych strefach o łącznej powierzchni 3,5 tys. m kw. lustra wody. Temperatura wody w basenach zewnętrznych osiągająca 28-36°C umożliwia całoroczne kąpiele termalne.

W strefie rekreacyjnej zaprojektowano butikowy hotel z 64 pokojami, SPA i zespołem basenów termalnych oraz restauracją i salą konferencyjną. W strefie rodzinnej wokół naturalnego stawu zaplanowano dziewięć budynków z 14 apartamentami w każdym. Punktem centralnym będzie budynek klubowy z basenem zewnętrznym i rodzinną plażą. W strefie kameralnej znajdzie się 10 budynków willowych, po osiem apartamentów w każdym, przeplatanych sadzawkami, basenami termalnymi, ścieżkami i zielenią. Strefa rodzinna, w której znajduje się 126 pokoi, ma zostać otwarta przed sezonem wakacyjnym, a część hotelowa i strefa kameralna do końca tego roku.

Fot: Termy Karkonosze Resort & Spa