Restauracja Cucina z nowym Executive Chefem

Restauracja Cucina z nowym Executive Chefem

Bogumił Przybylak to doświadczony szef kuchni, który aktywnie współpracuje z naszym magazynem. Praca w gastronomii to nieustanne zmiany, jednak jemu to nie straszne, bo, jak sam twierdzi, wszystko przed nim, a każdy dzień to nowe wyzwanie.

Przygodę z gotowaniem rozpoczął w Zespole Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni. Po ukończeniu szkoły wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie pracował w restauracjach o fine diningowym profilu. Pobyt w Irlandii ukształtował go zawodowo, bo to tam nauczył się tego, co ważne w gotowaniu. Pod okiem szefa kuchni Paula Flynna w restauracji The Tannery tworzył dania w których smak, sezonowość i tożsamość regionalna były kluczem do osiągnięcia perfekcji.

Po powrocie do Polski objął stanowisko zastępcy szefa kuchni w poznańskim Hotelu Sheraton. Po dwóch latach otrzymał propozycję, by wesprzeć pracę szefa kuchni w hotelu Arłamów. Kolejnym sukcesem okazało się podjęcie pracy na stanowisku szefa kuchni w restauracji The Time, gdzie wraz z zespołem otrzymał w 2023 roku rekomendację Michelin.

Źródło: Restauracja Cucina