Rozpoczyna się Bocuse d'Or Europe 2024!

Rozpoczyna się Bocuse d'Or Europe 2024!

Rozpoczęła się kolejna edycja Bocuse d'Or Europe 2024.To wielki powrót kontynentalnej selekcji na norweskie ziemie. Ostatni raz europejskie zmagania odbyły się tam w 2008 roku w Stavanger. Czy szef Kamil Tłuczek będzie tłukł się o pierwsze miejsce?

Czy Norwegia okaże się dla naszego zespołu szczęśliwa,dowiemy się już niebawe, bowiem w dniach19-20 marca w Trondheim odbędzie się wielkie kulinarne widowisko z udziałem 20 krajów Starego Kontynentu.

W tym roku polskim reprezentantem jest szef Kamil Tłuczek, który sięgnął po złotą statuetkę w krajowej selekcji w listopadzie ubiegłego roku. Teraz przed nim i jego pomocniczką, Patrycją Szczepaniak, nie lada wyzwanie. Międzynarodowa scena kulinarna budzi respekt, a wystąpienie przed szeroką publicznością i profesjonalnym gronem jurorskim, z pewnością, nie należy do łatwych. Wierzymy jednak, że nasz kandydat poradzi sobie wyśmienicie, gdyż stoi za nim sztab ludzi, którzy wspierają go w drodze do sukcesu. Jak informowaliśmy wcześniej, w skład oficjalnego zespołu Team Poland Bocuse d'Or Europe 2024 wchodzą:

 - Kamil Tłuczek - candidate

- Patrycja Szczepaniak - commis

- Ernest Jagodziński - coach

- Adam Chrząstowski - jury member

- Dorota Karwacka - promotion team manager

Trzymamy kciuki za naszego reprezentanta!

Fot: Łukasz Korab Media