Walentynkowy prezent? Bilety na targi WINO

Walentynkowy prezent? Bilety na targi WINO

Zbliża się wyjątkowy czas dla miłośników wina i koneserów smaków. Zbliżają się też walentynki. Warto połączyć te dwie okazje i podarować bliskiej osobie bilety na targi WINO.

Targi Polskich Win i Winnic to wyjątkowe wydarzenie poświęcone wyłącznie polskiemu winiarstwu. Przez trzy dni producenci win, cydrów, a także dostawcy technologii i sprzętów winiarskich zaprezentują swoje produkty i rozwiązania. Całość dopełnią komentowane degustacje, prelekcje i warsztaty.

Ponadto Targi WINO mogą być świetną okazją, by uczcić Dzień Zakochanych w wyjątkowy sposób. Jak podkreślają organizatorzy, tylko do 14 lutego kupując jeden bilet, drugi odbierasz! Warto podzielić się wyjątkowym doświadczeniem z bliską osobą, przyjacielem czy rodziną. Zapewnić bliskim osobom dzień pełen degustacji najwyższej jakości polskich win oraz spotkań z ich producentami.

To okazja do spróbowania wyjątkowych trunków, ale także możliwość zdobycia wiedzy o procesie produkcji, regionach uprawy winorośli oraz unikalnych smakach charakteryzujących polskie wina. Wszystko to dostępne w jednym miejscu.

Niech ten walentynkowy prezent stanie się wyjątkową pamiątką i inspiracją do odkrywania fascynującego polskiego, winiarskiego świata.