Winterhalter Partnerem Strategicznym EuroGastro 2024!

Winterhalter Partnerem Strategicznym EuroGastro 2024!

Firma Winterhalter Polska, czołowy producent technologii zmywania dla branży HoReCa, została oficjalnym Partnerem Strategicznym nadchodzących Międzynarodowych Targów Gastronomicznych - EuroGastro 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w dniach 26-28 marca 2024 w Ptak Warsaw EXPO, już teraz wzbudza ogromne emocje w świecie kulinarnej pasji.

Ptak Warsaw EXPO, już nie pierwszy raz, stanie się areną europejskiego rozwoju dla branży HoReCa. Wszystko to za sprawą jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku - Międzynarodowych Targów Gastronomicznych, znanych szerzej jako EuroGastro. Przyszłoroczna edycja przyniesie trzy dni pełne inspiracji, networkingowych okazji, fascynujących pokazów, spotkań z uznanymi międzynarodowymi gwiazdami kulinariów oraz edukacyjnych paneli dyskusyjnych, warsztatów i prelekcji.

EuroGastro to prawdziwa uczta dla wszystkich, którzy kochają sztukę kulinarnej kreacji. Bogaty program skupia się na wspieraniu rozwoju branży poprzez prezentację najnowszych trendów, innowacji i technologii. W roku 2023 Targi zgromadziły aż 15 464 odwiedzających z 22 krajów Europy, potwierdzając swoją rolę w budowaniu silnej wspólnoty kulinarnej.

- Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości technologii zmywania, która pomaga profesjonalistom gastronomii osiągać doskonałość w swojej pracy. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy wspierać EuroGastro, które promuje innowacje i rozwój w naszej branży - mówi Marcin Wajda, Dyrektor Komunikacji i Marketingu w Winterhalter Polska.

Bieżąca współpraca pomiędzy Ptak Warsaw EXPO oraz Winterhalter Polska stanowi kluczowy krok w kierunku wzbogacenia tej wyjątkowej inicjatywy. Winterhalter, będący uznawanym liderem w dziedzinie technologii zmywania dla gastronomii, wnosi do wydarzenia swoje eksperckie podejście, innowacyjne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie poparte niekwestionowanymi sukcesami na polskim rynku.

- Razem z firmą Winterhalter zapraszamy Państwa na trzy dni kulinarnej ekscytacji i edukacji na EuroGastro 2024. To nie tylko wydarzenie, to okazja do spotkania się z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję i fascynują się sztuką kulinarną. Przygotujcie się na niezapomniane doświadczenie, które podniesie poziom gastronomicznych inspiracji na wyższy poziom - dodaje Tomasz Szypuła, Prezes Ptak Warsaw EXPO.

Koniecznie zapisz w kalendarzu!

  • Data: 26-28 marca 2024
  • Miejsce: Ptak Warsaw EXPO, Aleja Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Firma Winterhalter to wiodący producent technologii zmywania dla branży gastronomicznej. Jej innowacyjne rozwiązania pomagają profesjonalistom w osiąganiu doskonałości i efektywności w codziennej pracy w kuchniach na całym świecie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony EuroGastro www.eurogastro.com.pl oraz firmy Winterhalter www.winterhalter.pl, aby dowiedzieć się więcej o tym fascynującym partnerstwie oraz wyjątkowych produktach i usługach oferowanych przez Winterhalter.