City Line - nowa linia produktów Caffe Vergnano

City Line - nowa linia produktów Caffe Vergnano

Caffe Vergnano wprowadza na rynek City Line, czyli nową linię kaw dla sektora detalicznego. Mieszanki, nawiązujące smakiem i aromatem do najlepszych włoskich tradycji parzenia kawy, dostępne są już w polskim sklepie internetowym marki. Nazwy mieszanek: Amalfi, Portofino oraz Cortina, pochodzą od miast uznawanych za symbole piękna Włoch.

Wyprodukowana przez Caffe Vergnano seria City Line przeznaczona jest na rynki zagraniczne. Mieszanki, które trafiły właśnie do sprzedaży w Polsce mają reprezentować na całym świecie najlepsze włoskie tradycje palenia kawy oraz know-how marki rozwijanej przez blisko 140 lat przez rodzinę Vergnano. Produkty posiadają certyfikat UTZ. Oznacza to, że pochodzą ze zrównoważonych upraw kawy, zostały wyprodukowane z szacunkiem dla ludzi i środowiska.

Amalfi to najbardziej intensywna z mieszanek City Line. Charakteryzuje się odrobinę wyższą kwasowością niż pozostałe kawy. Przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie pobudzającą, dobrze ustrukturyzowaną kawę o lekko pikantnej nucie.

Portofino to kawa o najłagodniejszym smaku i aromacie spośród mieszanek nowej serii Caffe Vergnano. Sprawdzi się idealnie jako towarzysz popołudniowych deserów czy wieczornego odpoczynku.

Cortina to wyważona kawa o średniej intensywności i bogatym aromacie. Charakteryzuje ją nieco słodszy smak od pozostałych mieszanek City Line.

Nowe blendy Caffe Vergnano można znaleźć już w oficjalnym polskim sklepie internetowym marki: www.caffevergnano.pl oraz u regionalnych dystrybutorów. Amalifi i Portofino dostępne są w wersjach zarówno mielonej, jak i ziarnistej. Cortina z kolei dostępna jest wyłącznie w postaci ziaren. Kawy City Line zamknięto w torebkach o gramaturze 250 g oraz 500 g.