Nowe pakiety startowe RATIONAL: szybki start, optymalne rezultaty i oszczędności

Nowe pakiety startowe RATIONAL: szybki start, optymalne rezultaty i oszczędności

Firma RATIONAL umożliwia klientom jeszcze łatwiejsze uzyskiwanie perfekcyjnych rezultatów w SelfCookingCenter od pierwszego dnia użytkowania. Dla rynku polskiego lider w branży urządzeń konwekcyjno-parowych opracował dwa ekskluzywne pakiety startowe w atrakcyjnej cenie. Zawierają one najważniejsze akcesoria do grillowania i smażenia oraz stosowania przy wypiekach i przekąskach. W dniach 16.09-13.12.2019 przy zakupie urządzeń SelfCookingCenter 61 lub 101 zestawy do grillowania i smażenia lub Do wypieków i przekąsek 30 proc. taniej.

- Pakiety startowe zostały opracowane z myślą o zapewnieniu naszym klientom natychmiastowego dostępu do akcesoriów potrzebnych przy korzystaniu z urządzeń do przyrządzania popularnych potraw - tak Götz Sauer, zastępca kierownika regionalnego w RATIONAL, wyjaśnia wybór właśnie tych pakietów.

Zestaw do grillowania i smażenia zawiera ruszt do grillowania w kratkę i paski, tacę do grillowania i smażenia, CombiFry oraz ruszt ze stali nierdzewnej. Pakiet do wypieków i przekąsek zawiera trzy nieperforowane blachy do pieczenia, Multibaker oraz pojemnik emaliowany "w marmurek". Oryginalne akcesoria są perfekcyjnie dostosowane do urządzeń RATIONAL i zapewniają optymalne rezultaty gotowania i pieczenia.

- Tak samo jak urządzenia konwekcyjno-parowe, akcesoria odznaczają się najwyższą jakością, aby jak najlepiej wspierać naszych klientów w pracy - podsumowuje Götz Sauer.

Dodatkowo firma RATIONAL zauważyła, że wielu klientów przy zakupie pierwszego urządzenia oszczędza na akcesoriach i dlatego nie jest w stanie korzystać z jego pełnego potencjału. Dzięki oryginalnym pakietom startowym nie będzie to już stanowić żadnego problemu. Wręcz przeciwnie: optymalne rezultaty są zaprogramowane. Oczywiście również klienci korzystający z SelfCookingCenter od dłuższego czasu również będą mogli skorzystać z zalet tych dwóch pakietów startowych w specjalnej cenie. Są one dostępne od 16 września aż do 13 grudnia u wybranych Dystrybutorów RATIONAL.

Więcej informacji o promocji https://www.rational-online.com/pl_pl/accessory_starter_kits.php