Profesjonalny automat do bezdotykowego odkażania rąk - poznaj Cleanline24

Profesjonalny automat do bezdotykowego odkażania rąk - poznaj Cleanline24

LSI Software od kilku dni w swojej ofercie posiada pierwszy produkt z linii Cleanline24 - automat do bezdotykowego odkażania rąk.

- Jest to odpowiedź na wymogi rynku oraz zapytania od naszych klientów - mówi Michał Czwojdziński, Wiceprezes Zarządu LSI Software.

Automat zapewnia wygodną, szybką - i co najważniejsze - bezpieczną dezynfekcję rąk. Idealnie sprawdzi się tam, gdzie codziennie mamy do czynienia z dużym przepływem ludzi, np. w galeriach handlowych, sklepach, kinach, restauracjach, hotelach czy na stacjach benzynowych.

- W każdej z tych branż mamy grono klientów, którzy muszą poradzić sobie z funkcjonowaniem w nowej rzeczywistości, a my chcemy im w tym pomóc - mówi Michał Czwojdziński. - Konstrukcja urządzenia sprawia, że jest proste w obsłudze, a cały proces trwa zaledwie kilka sekund. Miejsce, w które należy podłożyć ręce jest oznaczone strzałką. Gdy wbudowany ultradźwiękowy czujnik wykryje ich obecność dystrybutor uwalnia odpowiednią dawkę środka odkażającego. Dużą zaletą tego automatu jest wbudowany duży zbiornik, który wystarcza nawet na 160 000 dawek środka, nie wymaga więc częstego uzupełniania. Co więcej urządzenie może być oznaczone logotypem bądź firmową grafiką, dzięki temu łatwo wpisze się w każde wnętrze. Dla jeszcze większej personalizacji automatu możemy umieścić na nim 27 cali ekran, który pełni funkcję dodatkowej powierzchni reklamowej.

- Sytuacja, z którą wszyscy mierzymy się w ostatnim czasie zmieniła podejście klientów do kwestii bezpieczeństwa i konieczności dezynfekcji rąk. Powrót do nowej normalności po zniesieniu ograniczeń wymaga szczególnego zadbania o klientów. Dlatego należy postawić na profesjonalne rozwiązania sprzętowe dostarczane od zaufanego partnera, jakim jest nasza firma - podkreśla Wiceprezes LSI Software S.A.